Zobacz program Szkoły Letniej
MATERIAŁY EDUKACYJNE:
O Szkole Letniej wypowiedzieli się uczestnicy:
- "Wiem ile nie wiem, wiem gdzie grzebać i jakie obszary zgłębiać."
- " Jestem zmęczona i potrzebuję ochłonąć, ale warto było. Zwykle jest warto coś robić.
- "Cieszę się, że mogłam wziąć udział w Szkole Letniej. Powodzenia przy kolejnych projektach."
- "Dzięki za waszą pracę i fajne, spokojne podejście do grupy, niekiedy "rozbrykanej". Nauczyłam się sporo, mój horyzont się poszerzył i pogłębił."
- "Cieplarniane warunki do chłonięcia wiedzy. Już dawno nie uczestniczyłam w tak dobrze zaplanowanej, zaprogramowanej i zorganizowanej inicjatywie."
- " Globalna zmiana zaczyna się w naszych głowach. Warto wziąć udział w Szkole Letniej by być tego świadomym/ świadomą."
- " Uważam, że inicjatywa" Szkoły letniej" jest niezwykle cenna i z pewnością powinna być kontynuowana. Znalazłam tu potrzebną mi inspirację, wiele się nauczyłam - nie tylko o globalizacji, ale także o sobie. "
Projekt był realizacją zadania „Inicjatywy edukacyjne dotyczące międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju 2009” ogłoszonego przez Ministra Spraw Zagranicznych we współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej.
Projekt był współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2009 r.